Lokalita: Bratislava

Plat: 2000 – 2800 eur/mesiac

Nástup: ASAP / dohodou

Druh pracovného pomeru: TPP

Poslanie pracovnej pozície

  1. Vykonávať vedeckovýskumnú prácu a realizovať výsledky výskumu.
  2. Zaznamenávať zistenia a interpretovať ich formou záverov.
  3. Publikovať zistenia, osobné názory a teórie.
  4. Spracovať podrobnú dokumentáciu k prideleným častiam výskumu.

Vítaná znalosť matematického myslenia so zameraním sa na Bayesovu štatistiku a pravdepodobnosť.

Vítaná znalosť:

  • numerických knižníc Numpy a Scipy (Python),
  • knižníc strojového učenia (Matlab, Tensorflow, Theano, Caffe),
  • výpočtového systému Wolfram mathematica.

Jazykové znalosti: Anglický jazyk

Počítačové zručnosti:

Programovacie jazyky: Python, Java – základy (ochota učiť sa)

MS Office - pokročilá

Iné požiadavky:

  • Abstrakcia a nadhľad
  • Logické štruktúrované myslenie
  • Schopnosť rozlišovať podstatné veci od nepodstatných
  • Aktívne počúvanie a diskusia
  • Schopnosť prevziať zodpovednosť za celkový výsledok
  • Minimálna miera alibizmu
  • Prirodzený záujem zlepšovať veci a zdokonaľovať sa
  • Samostatnosť a Spoľahlivosť
  • Asertivita a Empatia
  • Odvaha a Kreativita

Pracovná náplň (zodpovednosti, právomoci)

  • Podieľa sa na výskume, vývoji nových produktov a ich aplikácií.
  • Vyhľadáva, analyzuje, študuje a rešeršuje poznatky z predmetnej oblasti výskumu.
  • Aktívne študuje aktuálne trendy a možnosti v danej oblasti.
  • Identifikuje najdôležitejšie oblasti pridelenej oblasti výskumu.
  • Identifikuje a pochopí problém.
  • Definuje alternatívy riešenia a argumentuje pre ich prijatie.
  • Samostatne a odborne spracováva výsledky zistení.
  • Formuluje nové poznatky a teórie.
  • Overuje teórie.
  • Tvorí rozsiahlejšie štruktúrované texty (analytické dokumenty, metodiky a postupy).
  • Pripravuje odborné prezentácie svojej výskumnej práce pre konferencie a semináre,.
  • Prezentuje riešenia.
  • Eviduje a pripravuje štatistické a matematické dáta.
  • Vysvetľuje veci zrozumiteľným jazykom podľa potrieb.
  • Spolupracuje na tom, na čom spolupracovať treba, hoci by sa ho to priamo netýkalo
  • Spolupracuje s ostatnými oddeleniami spoločnosti a kolegami.
  • Iné podľa pokynov zamestnávateľa.
  • Odovzdávať riešenia (nie na najnižšej úrovni).
  • Kontrolovať správnosť uvedenia vyvinutého produktu.

Výskumný pracovník - projekt v oblasti biomedicíny

Category: Analyst Location: Bratislava

Fill out the form bellow and we’ll make sure to contact you