Miesto práce: Bratislava

Typ pracovného pomeru: TPP

Platové podmienky: od 2400 do 3200 eur/btt/mesiac

Nástup: dohodou, ASAP

Pre nášho klienta v oblasti súkromného bankovníctva obsadzujeme pozíciu backend developera/ programátora, zameraného na vývoj .Net/C#, ASP.net a iné.

Spoločnosť svojim klientom poskytuje špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Jedná sa o dynamickú spoločnosť, ktorá sa už dnes radí k jednotkám na slovenskom bankovom trhu.

Náplň práce:

• vývoj a testovanie SW riešení,
• návrh a dizajn webových interných aplikácií banky,
• vývoj v prostredí Microsoft nástrojov (Visual Studio, .NET framework, .NET Core, C#, ASP.NET/MVC, MS SQL 2019),
• spoluprácu pri koncepcii rozvoja informačných systémov spoločnosti,
• komunikáciu s administrátormi SW riešení.

Požiadavky na pozíciu:

• znalosť IT technológií a programovacích jazykov na pokročilej úrovni:

- MS SQL 2019, T-SQL, návrh databáz, tvorba uložených procedúr, triggerov ,
- MS SQL reporting services – tvorba reportov,
- platforma Microsoft.net: C# a .NET aplikácie ( ASP.NET , MVC).
- schopnosť používať Google a MSDN.

• výhodou sú znalosti alebo skúsenosti s:

- JavaScript, CSS, HTML,
- vývojom klient/server aplikácií,
- tvorbou dokumentácie,
- participácia na vývoji veľkých projektov,
- UML aspoň vo forme čítania,
- Angular.

• všeobecné požiadavky:

- anglický jazyk - schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
- schopnosť pochopiť existujúci zdrojový kód a pracovať na ňom,
- dobrá znalosť princípov objektového programovania,
- komunikačné a analytické schopnosti.

Benefity:

- zaujímavú prácu pre lídra na trhu privátneho bankovníctva,
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív,
- odborné vzdelávanie,
- jazykové vzdelávanie,
- možnosť sebarealizácie,
- otvorenú komunikáciu,
- pružný pracovný čas,
- výkonové odmeny (13 plat, ročná odmena),
- stravné plne hradené zamestnávateľom bez doplatku zamestnanca,
- príspevok do III. dôchodkového piliera (DDS),
- zľavu 30% na programy osobnej starostlivosti ProCare,
- možnosť zapojiť sa do systému Multisport,
- firemné akcie (športový deň, dni zdravia, vianočný večierok, tímové teambuildingy),
- zvýhodnené bankové produkty, bežný účet zdarma
- možnosť práce formou home office.

Programátor (.net/C#)

Category: .NET/C# Developer Location: Bratislava

Fill out the form bellow and we’ll make sure to contact you