Lokalita: Bratislava

Plat: 1500 – 2500 eur/mesiac

Nástup: ASAP / dohodou

Druh pracovného pomeru: TPP

Poslanie pracovnej pozície

  1. Spracovať údaje do formy informácií pre ich ďalšie využitie.
  2. Podporovať IT Architekta a Developera pri návrhu, vývoji, testovaní a nasadení systémov.
  3. Spracovať podrobnú projektovú dokumentáciu.

Odborná spôsobilosť

  • Znalosť a skúsenosť s procesnou analýzou v metodike BPMN
  • Skúsenosť s niektorým z analytických nástrojov pre zakresľovanie procesov a diagramov prípadov použitia
  • Znalosť databáz, XML, UML – základná

Jazykové znalosti: Anglický jazyk

Počítačové zručnosti:

MS Office – pokročilá
Enterprise Architect (alebo podobné) – základná/osvojená

Iné požiadavky:

Logické myslenie, preferovane matematického zamerania

Schopnosť písať rozsiahlejšie štruktúrované texty

Schopnosť rozlišovať podstatné veci od nepodstatných

Schopnosť sústrediť sa na výsledok/riešenie

Skúsenosť s komunikáciou so zákazníkmi

Otvorenosť v komunikácii

Iniciatívnosť pri riešení úloh

Samostatnosť

Pracovná náplň (zodpovednosti, právomoci)

  • Spolupracuje pri definovaní požiadaviek na projekt.
  • Spolupracuje pri definovaní scope projektu, príprave ponuky a zmluvy.
  • Spolupracuje pri tvorbe projektového plánu a harmonogramu.
  • Spolupracuje na definovaní funkčnosti.
  • Identifikuje potreby zákazníka.
  • Analyzuje požiadavky, eviduje ich a pripravuje podklady pre implementáciu.
  • Navrhuje a tvorí riešenia pre optimalizáciu procesov u klienta.
  • Modeluje IT riešenia (dáta, procesy, prípady použitia, požiadavky).
  • Zakresľuje procesy a pripomienky k procesom (po validácii) v EA.
  • Vytvára prípady použitia (UC).
  • Spolupracuje na tvorbe testovacích scenárov.
  • Spolupracuje na tvorbe výstupnej dokumentácie:
    Procesné modely; Blueprint, DFŠ (v spolupráci s architektom); Developerská, Používateľská príručka (v spolupráci s Developermi).
  • Spracováva analytickú a návrhovú dokumentáciu pre IT riešenia.
  • Spracováva projektovú dokumentáciu.
  • Stretáva sa s klientom, zbiera a analyzuje požiadavky klienta.
  • Tvorí používateľské príručky, školí používateľov.
  • Prezentuje riešenia.
  • Študuje a rešeršuje legislatívu v biznis doménach.
  • Vyhľadáva, analyzuje a rešeršuje informácie o biznis doménach.
  • Vyhľadáva, analyzuje a rešeršuje informácie o IT riešeniach v biznis doménach.
  • Iné podľa pokynov zamestnávateľa.
  • Odovzdávať zadania (nie na najnižšej úrovni) pre Developerov (funkčnosť projektu).
  • Kontrolovať výsledky prác Developerov vzhľadom na zadané úlohy (funkčnosť projektu).

ANALYTIK

Category: Analyst Location: Bratislava

Fill out the form bellow and we’ll make sure to contact you