IT analytik na projekt pre elektronický podpis a PKI

Miesto práce: niektorá z pobočiek alebo vzdialená práca z domu podľa možnosti kandidáta

Druh pracovného pomeru plný úväzok, živnosť

Termín nástupu ihneď

Mzdové podmienky (brutto)  2 500- 3500 EUR/mesiac (Konečná výška skutočnej mzdy je odvodená od odborných skúseností, znalostí, zručností, seniority a výkonnosti.)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza a návrh software pre oblasť počítačovej bezpečnosti, (kvalifikovaného) elektronického podpisu a PKI na základe legislatívnych, technologických a zákazníckych požiadaviek
o klientske aplikácie pre operačné systémy Windows, macOS, GNU/Linux a pre platformy .NET a Java
o serverové aplikácie, komponenty a informačné systémy pre OS Windows, platforma .NET
o webové aplikácie a služby
o custom aplikácie pre zákazníka, ale aj krabicový software pre retail
- konzultačná činnosť
- tvorba projektovej a používateľskej dokumentácie
- testovanie software

Ideálny kandidát by mal mať:

- záujem a zameranie na oblasť počítačovej bezpečnosti, (kvalifikovaného) elektronického podpisu a PKI
- skúsenosť s analýzou a návrhom software s ohľadom na kladené bezpečnostné požiadavky
- vítaná skúsenosť s analýzou rizík a návrhom opatrení na ich elimináciu pri návrhu a vývoji software
- flexibilita a snaha zvládnuť nové technológie, techniky a pracovné postupy
- schopnosť tímovej spolupráce
- znalosť UML
- znalosť práce s nástrojmi pre analytické modelovanie – Enterprise Architect, SCA
- znalosť práce s MS Word, Excel, Powerpoint

Zamestnanecké výhody:

- prístup k najnovším technológiám
- možnosť odborného rastu
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov
- možnosť získania MultiSport karty
- miesto výkonu práce: niektorá z našich pobočiek v rámci SR alebo vzdialená práca z domu podľa možnosti kandidáta

Category: Analyst Location: Remote

Fill out the form bellow and we’ll make sure to contact you