Lokalita: Bratislava

Nástup: ASAP/dohodou

Ponúkaný plat: 1800 - 2200 eur/mesiac btto

Druh pracovného pomeru: TPP, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho testerského tímu posilu. Tvojou náplňou práce bude testovanie webových a mobilných aplikácií. Pracovať budeš na zaujímavých projektoch v oblasti telemedicíny a bankovníctva.

Tvojou úlohou bude:

- spracovávať, overovať a analyzovať výsledky testov a následne komunikovať výsledky v rámci testovacieho tímu a projektu.
- pripravovať testovacie dáta pre potreby testovania
- aktualizovať informácie o stave riešenia chýb, vykonávať retesty a korektne evidovať chyby v nástroji na podporu testovania.
- reportovať požadované informácie priamemu nadriadenému a eskalovať vzniknuté problémy vo zverenej oblasti.
- automatizovaný testing webových a mobilných aplikácii a vývoj testovacích skriptov

Čo od teba očakávame?

Osobnostné predpoklady a zručnosti – Tester automatizácie SENIOR

  • Požadujeme 2 roky praxe v oblasti testovania a 1-ročnú skúsenosť s tvorbou testovacích plánov a scenárov (manuálne a automatizované testy).
  • skúsenosti s testovaním web-servisov (SOAP/REST) a SQL databáz,
  • skúsenosti s prípravou a realizáciou manuálnych a automatizovaných funkčných testov
  • skúsenosti s používaním track-ovacích/dokumentačných nástrojov (napr. JIRA, Confluence)
  • praktické skúsenosti s používaním testovacích nástrojov (napr. Selenium, JMeter, Cucumber, SoapUI)
  • praktické znalosti metodiky SW testovania
  • praktické skúsenosti so skriptovaním automatizovaných testov (skriptovacie jazyky, alebo nástroje)
  • výhodou: ISTQB alebo CSTE certifikát
  • výhodou: praktické skúsenosti s nástrojom pre kontinuálne/automatické testovanie – Test Complete/Appium
  • analytické myslenie
  • samostatnosť

Zamestnanecké výhody, benefity

Uvítací balíček pri nástupe do firmy
Multisport karta
Pohyblivá pracovná doba
Pravidelné firemné akcie (firemné raňajky, teambuilding, novoročný večierok…)
Príspevok na verejnú dopravu
Príspevok na detský tábor alebo členstvo v registrovanom športovom klube
Zdravotná starostlivosť
SickDays
Príspevok na Hobby vzdelávanie
Príspevok na III. Pilier
Príspevok na stravovanie

....a okrem toho:
- zrelý pracovný kolektív, veľmi dobré vzťahy medzi kolegami a vedením spoločnosti
- priateľská a neformálna pracovná atmosféra
- práca na zaujímavých projektoch v oblasti telemedicíny a bankovníctva
- možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti (pojem fluktuácia je nám na míle vzdialený)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícií vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT / Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe:
2 roky

Senior Tester pre automatizované testovanie

Category: Testing Location: Bratislava

Fill out the form bellow and we’ll make sure to contact you