Miesto práce: Bratislava, Žilina/čiastočný home office

Možnosť spolupráce: TPP/IČO

Platové ohodnotenie: od 2900 eur/mesiac btto na TPP

Nástup: ASAP/Dohodou

Čo u nás budeš robiť:

Pozrieš sa na problém a hneď ti napadne aký postup riešenia zvoliť? Vidíš prepojenia a máš rád netradičné pohľady na vec? Tak poď k nám navrhovať a rozvíjať architektúru IT systémov. Budeš stáť pri návrhu, analýze, vývoji a podpore SW riešení. Môžeš byť kľudne z okolia Bratislavy, Žiliny. Prispôsobíme sa :)

Aká bude tvoja náplň práce:

TVORÍŠ - spoločne s tímom navrhuješ, definuješ a tvoríš aplikačnú, dátovú a technologickú architektúru v rámci našich projektov - tvorba high-level technických návrhov riešení a zadaní (RFI, RFP)

POČÚVAŠ - spolupracuješ so stranou zákazníka pri formulácii a analýze požiadaviek

PARTICIPUJEŠ pri analýzach a štúdiách realizovateľnosti, podieľaš sa na príprave ponúk

KREATÍVNE identifikuješ alternatívne postupy a riešenia architektúry IS a technologickej stratégie

KOORDINUJEŠ tvoj návrh celkovej architektúry riešenia s projektovým tímom, resp. u klienta

a už len DOZERÁŠ - „architecture assurance“ pri implementácii a integrácii

Aké sú naše požiadavky:

Okrem toho od teba očakávame:

Čo ti za to ponúkneme my:
Počúvame zamestnancov čo sa benefitov týka. Ponúkame možnosť športovať, relaxovať, stretávať sa. Nechceme aby si tu zostal pár mesiacov, chceme si s tebou vytvoriť dlhodobý pracovný vzťah, a preto naše benefity neustále vylepšujeme. Myslíme na tvoje zdravie, nenecháme ťa smädným, myslíme na tvoju rodinu či budúcnosť.

IT Solution Architekt

Category: Architekt Location: Bratislava

Fill out the form bellow and we’ll make sure to contact you