Miesto práce: Bratislava

Možný nástup: dohodou

Platové ohodnotenie: do 3000 eur/mesiac btto na TPP

Možnosť spolupráce: len TPP

Popis pracovnej pozície:

Hľadáme samostatnú senior developerskú pozíciu do dynamického teamu, ktorého hlavnou náplňou je vývoj a lokalizácia nemocničného informačného systému (NIS) a jeho integrácia na systémy tretích strán. Ponúkame príležitosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov, podporu kreativity a dobrých nápadov, zamestnanie s množstvom pracovných benefitov, ako aj ďalšie výhody, ktoré prináša práca u stabilného lídra slovenského IT trhu.

Požiadavky na uchádzača:

Osobnostné predpoklady a kvalifikačné požiadavky:

Zručnosti / Používané vývojárske technológie NIS:

Programovacie jazyky a skriptové technológie:

Databázy:

Webové servery:

Komunikačné protokoly / technológie:

Testovacie platformy:

Správa zdrojových kódov:

Operačné systémy:

Anglický jazyk: A2, B1

Senior Java developer

Category: Java Location: Bratislava

Fill out the form bellow and we’ll make sure to contact you