Miesto práce: Bratislava

Možnosť spolupráce: TPP, živnosť

Termín nástupu: dohodou/ASAP

Platové ohodnotenie: od 1 600 do 1900 eur/mesiac, od 110 do 130 eur/md na živnosť

 

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Do nášho tímu hľadáme UI web dizajnéra. Takého, ktorý dokáže nielen vizuálne ohúriť čitateľov našich stránok, ale zároveň skĺbiť vizuálny zážitok spolu s tým užívateľským (meriame, testujeme, skúšame). Sme otvorení odvážnym ideám, kreativite a novým UI trendom. Nebojíme sa byť prelomoví a chceme experimentovať. Máme skvelý developerský tím, ktorý dokáže zrealizovať všetky dobré nápady. Aj tie uletené - ak nás presvedčíš, že majú biznisový potenciál a sú funkčné pre cieľovú skupinu.

Hľadáme človeka, ktorý je tímový hráč, vie si naplánovať svoj pracovný čas a svoje úlohy. Takého, ktorý si obháji a odprezentuje svoje grafické návrhy a myšlienky a zároveň vie rešpektovať aj návrhy druhých.

Dáme ti priestor na sebarealizáciu. Ak si trúfaš, nebojíš sa makať, máš zodpovedný prístup k práci a chceš za sebou nechať kvalitné projekty, pošli nám svoj životopis. Tvoju prácu budú denne vídať státisíce Slovákov.

Náplň práce:
Ako web dizajnér sa budeš graficky podieľať a spolu s produktovým manažérom vizuálne vylepšovať naše online produkty: Trend, Plus 7 dní, Plus JEDEN DEŇ, Emma, Autobild, Eva, Život, Nový Čas pre Ženy, Báječná Žena, Záhradkár, NHM predplatné a mnohé ďalšie z nášho bohatého portfólia. Tvojou úlohou bude vytvárať a určovať UI štandardy a vizuálnu hierarchiu jednotlivých prvkov, navrhovať layouty pre online produkty, riešiť mobilný (responzívny, adaptívny) dizajn našich stránok a UI elementov.

 

Zamestnanecké výhody, benefity:

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj, zažiť prácu v korporáte a hlavne pochopiť čo znamená navrhovať rozsiahle obsahové weby s focusom na užívateľa.

Aktuálne pracujeme z domu. Po návrate do officu je príležitostne možný home office.

PODPORUJEME:
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.
ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV:
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.
A VEĽA INÉHO:
VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

 

Výberové konanie:

Pošli nám svoj životopis spolu s Tvojim portfóliom.

Ostatné znalosti:

Sketch - pokročilý
Adobe XD - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
CSS - základy
HTML - základy
JavaScript - základy
Zeplin - základy
InVision Studio - základy

 

Počet rokov praxe:

3

 

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Všetky ďalšie programy, skills (wireframing, prototyping) sú pre teba len výhodou.

Čo ešte oceníme:
Porozumenie užívateľského správania sa na webe - pozerať sa na web nielen či je pekný, škaredý, ale hlavne či funguje pre cieľovku.
Skúsenosti s digitálnymi technológiami, samostatnosť, zodpovednosť, proaktívny prístup k práci a zmysel pre humor. :)

Senior UI Web designer

Category: UX/UI Location: Bratislava

Fill out the form bellow and we’ll make sure to contact you